Samochód zastępczy z OC sprawcy

Miałeś kolizję nie ze swojej winy? Twoje auto jest uszkodzone?
Należy Ci się samochód zastępczy z OC sprawcy.
To bardzo proste!

Samochód zastępczy z oc sprawcy i jego wynajem jest bezgotówkowy, co oznacza że nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z wynajęciem samochodu, na czas naprawy Twojego pojazdu. Za cały okres wynajmu zapłaci ubezpieczyciel sprawcy.

Otrzymasz od nas auto tej samej klasy co uszkodzone, przy minimum formalności.

Wynajem takiego pojazdu jest:

bezgotówkowy / bez limitu kilometrów / bez kaucji


SKONTAKTUJ SIĘ:
masz pytania? kliknij

Dostępność

W naszej flocie znajduje się ponad 500 pojazdów, prowadzimy kilkadziesiąt punktów wynajmu rozlokowanych na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze dostępni – znajdziesz nas w wielu dużych i średniej wielkości miastach, zawsze wtedy, gdy chcesz wypożyczyć wygodny i odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom samochód zastępczy z oc sprawcy.

 

Twój wybór

Do dyspozycji dajemy Ci modele wszystkich dostępnych na rynku klas. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, dzięki któremu z łatwością będziesz poruszać się po miejskich uliczkach, czy komfortowego, idealnego na dłuższe trasy, u nas znajdziesz to, czego szukasz.

 

Niezawodność

Nasza flota składa się w zdecydowanej większości z nowych pojazdów, które są pod stałą opieką autoryzowanych serwisów mechanicznych. Dzięki temu flota wyróżnia się niezawodnością oraz maksymalnym poziomem komfortu użytkowania.

 

Bezpieczeństwo

Regularne serwisowanie i młody wiek aut na wynajem gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania. Każdy egzemplarz wyposażony jest w poduszki powietrzne i ABS, a stan techniczny systemów bezpieczeństwa jest każdego dnia kontrolowany.

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC SPRAWCY:

PYTANIA I ODPOWIEDZI (zobacz)

Warto zobaczyć: